-Kamil Niemirowski
-Paweł Domański
-Jarek Leonarczyk (zawodnik testowany)
-Michał Dzierzbiński (wznowił treningi)
Z powodu braku kilku podstawowych piłkarzy trener mógł przetestować obecnych na turnieju na różnych pozycjach, niekoniecznie typowych dla danego zawodnika. Na pochwały zasługuje eksperymentalna linia defensywna, która bardzo dobrze łapała na spalone zawodników rywali.
Mecze  rozgrywano systemem każdy z każdym 2x20 min. na wymiarowym boisku.
Wyniki turnieju:

Błękitni Pasym-Świt Staroźreby 5:0

ULKS Ciółkowo-Spójnia Mała Wieś 1:0

Spójnia Mała Wieś-Błękitni Pasym 1:2 (przerwany po pierwszej połowie z powodu kontuzji naszego bramkarza po zderzeniu z obrońcą)

4.Spójnia MW            0    3-6
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Turniej odbył się w bardzo dobrej atmosferze. Jesteśmy wdzięczni gospodarzom za gest fair play i "pożyczenie" nam swojego bramkarza na ostatni mecz, po tym jak Kamil nie mógł kontynuować gry. Jednocześnie z okazji 35-lecia klubu życzymy ULKS Ciółkowo wielu sukcesów i radości z gry, bo o to właśnie chodzi w niższych ligach.
Życzymy także szybkiego powrotu do zdrowia naszemu goalkeeperowi Kamilowi Nowakowi (trzymaj się, jesteśmy z Tobą), który bronił bardzo dobrze do momentu feralnego zdarzenia. Oby wszystko prawidłowo się zagoiło. ;)